Směs z jablek a chia semínek na podporu hubnutí

Další 0 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
10 minut
ČAS VAŘENÍ
0 minut
NÁROČNOST
Snadná

Směs z jablek a chia semínek na podporu hubnutí - postup přípravy

Kombinace jablka, citrónu a chia semínek dodá vašemu tělu pořádnou nálož vitaminů, minerálů a vlákniny. Díky tomu nastartujete svůj metabolismus, bez hladovění a speciálních diet začnete shazovat kilogramy a zlepší se tím i vaše nálada.
1. KROK

Jablka oloupejte, zbavte je jádřinců a nakrájejte dužninu na čtvrtky, které vhoďte do nádoby mixéru. Citrón rozkrojte a přes sítko z něj vymačkejte šťávu k jablkům, mixér uzavřete a vše rozmixujte na jemné pyré.

2. KROK

K vzniklému smoothie přidejte lžíci chia semínek a případně i jednu čajovou lžičku jablečného octa. Směs dobře promíchejte a podávejte ji ihned nebo do půl hodiny od přípravy. Pokud byste namísto hustého smoothie raději klasický nápoj, smíchejte pyré s vlažnou vodou a protřepejte.

Tuto detoxikační kúru můžete pít či jíst průběžně, kdykoliv se vám zachce. Minimum pro zaznamenání účinků je ale jednou denně, nejlépe namísto snídaně.

3. KROK

Kombinace těchto surovin je unikátní proto, že dodává pocit sytosti, látky obsažené v jablkách zabraňují vstřebávání cukrů do krve a citrónová šťáva rozpouští a vyplavuje všechny nechtěné usazeniny a nečistoty ven z těla. To namísto nich získá nálož vitaminu C, A, E i komplex vitaminů B. Příliv vitaminů se zejména v chladnějších obdobích pozitivně odrazí nejen na vašem zdravotním stavu, ale i na dobré náladě.

4. KROK

Videopostup krok za krokem


Galerie

Další 0 fotografie
Co si myslíte o receptu?
4/5 (80%) 252 hlasů
Nahlásit chybu
108 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt