Rychlá Bebe buchta s pudinkem a polevou

i Zdroj fotografie: Andy Chudobová
i Zdroj fotografie: Andy Chudobová
ČAS PŘÍPRAVY
20 minut
ČAS VAŘENÍ
20 minut
NÁROČNOST
Snadná

Rychlá Bebe buchta s pudinkem a polevou - postup přípravy

Jestliže se vám blíží významný den v podobě narozenin či svátku vašich blízkých, pak rozhodně neváhejte a danou osobu potěšte touto buchtou pečenou od srdce. Moc ingrediencí na ni nepotřebujete a navíc obsahuje i oblíbené Bebe sušenky; za recept vděčíme paní Andy Chudobové.
1. KROK

Do větší mísy rozklepněte vejce a přidejte k nim cukr. Dohromady je vyšlehejte a poté přidejte polohrubou mouku smíchanou s práškem do pečiva. Důkladně promíchejte. Nalijte těsto na plech vymazaný máslem a vysypaný moukou. Dejte ho do trouby předehřáté na 180 stupňů péct na cca 10 minut dozlatova.

2. KROK

Mezitím můžete připravit pudink. Plnotučné mléko nalijte do hrnce a smíchejte ho s pudinkem. Poté směs za stálého míchání metličkou přiveďte k bodu varu a vařte ji, dokud nezhoustne. Sundejte hrnec z plotny, přidejte máslo a vmíchejte jej do krému.

3. KROK

Nalijte krém na upečené těsto a naskládejte na něj Bebe sušenky. Horkou vodu smíchejte s máslem, cukrem a kakaem v prášku. Svařte směs na sporáku a výslednou polevou zalijte buchtu. Dejte ji do lednice zatuhnout. Poté máte hotovo a můžete ji podávat, dobrou chuť!

Galerie

Co si myslíte o receptu?
4/5 (80%) 313 hlasů
Nahlásit chybu
109 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty