Rychlé zapečené sendviče se šunkou a sýrem

ČAS PŘÍPRAVY
15 minut
ČAS VAŘENÍ
15 minut
NÁROČNOST
Snadná

Rychlé zapečené sendviče se šunkou a sýrem - postup přípravy

Vymýšlet neustále nové svačiny a večeře může být někdy velmi obtížné. Některé z nich jsou navíc časově náročné, což se zejména rodinám s dětmi vůbec nehodí. Tento recept na sendviče z trouby je rychlý, levný a velmi chutný. Děti z něj budou nadšené.
1. KROK

Pokud nemáte krájený chléb, nakrájejte bochník na krajíčky podle toho, pro kolik osob budete večeři připravovat. Poté si nakrájejte šunku na jemné nudličky a sýr nastrouhejte na hrubém struhadle. V tomto bodě budete mít prakticky připravený celý pokrm. Ano, je to skutečně tak jednoduché.

2. KROK

Vše smíchejte s majonézou. Zvolte kvalitní majonézu, která bude skutečně dobře chutnat. Použít můžete samozřejmě i domácí majonézu, kterou lze připravit během pár minut. Z kupovaných se spolehněte na osvědčené značky, např. Hellmann's, která má příjemnou, plnou chuť. Levnější majonézy nebudou chutnat tak dobře a poznáte to na výsledné chuti.

3. KROK

Připravenou směs naneste na každý plátek chleba, který máte připravený po ruce. Poté si připravte plech a vyložte ho pečicím papírem. Namazané plátky chleba vyskládejte na plech a pečte v troubě předehřáté na 180–200 stupňů po dobu 15–20 minut do zlatova.

4. KROK

Poté vyndejte plech z trouby, nechte trochu zchladnout a můžete podávat nedočkavým členům rodiny, kteří již mají hlad. Uvidíte, že děti budou nadšené, protože snad každé dítě miluje chléb, šunku a sýr. Pochoutka je to veliká, a přitom na ní potřebujete jen několik základních surovin a chvilku svého času. Při podávání k sendvičům nakrájejte rajčata, okurky nebo jinou zeleninu, která se k nim bude dokonale hodit.

Galerie

Co si myslíte o receptu?
5/5 (81%) 208 hlasů
Nahlásit chybu
76 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt