7 receptů na domácí bramborový salát + tipy, jak vylepšit jeho chuť

Bramborový salát je jídlo, které si určitě zaslouží pozornost. Existuje spousta variací tohoto pokrmu, které stojí za to vyzkoušet, a ve kterých najde zalíbení každý. Zjistěte, jaký salát by mohl chutnat právě vám.

i Zdroj: iStock 7 receptů na domácí bramborový salát + tipy, jak vylepšit jeho chuť

Bramborový salát nemusíte podávat pouze o Vánocích ke kapru nebo smaženému řízku. Saláty z brambor jsou skvělé také jako příloha k masu na letních grilovačkách, piknicích nebo nejrůznějších oslavách.
Patříte-li k milovníkům této přílohy a rádi byste ozvláštnili salát, který děláte už roky stejným způsobem, v níže uvedeném článku najdete několik osvědčených tipů. Doporučené postupy jsou velmi jednoduché a zvládnou je i ti, kteří bramborový salát dělají úplně poprvé.

Nebo snad toužíte vyzkoušet něco nového? V takovém případě jsme pro vás připravili seznam těch nejzajímavějších receptů na bramborový salát, jejichž kořeny sahají například do Německa nebo Ruska. V receptech najdete také suroviny, které se v bramborových salátech neobjevují tak často, jako jsou například rajčata nebo kopr.

Pokud máte svůj oblíbený recept ze studené kuchyně, podělte se s námi o něj v naší FB skupině Studená kuchyně: Saláty, pomazánky a další.

Zdroje: Autorský článek

Co podle vás nesmí v bramborovém salátu nikdy chybět?