Detoxikační voda na hubnutí

ČAS PŘÍPRAVY
45 minut
ČAS VAŘENÍ
20 minut
NÁROČNOST
Snadná

Detoxikační voda na hubnutí - postup přípravy

Léto se blíží a to znamená, že je nejvyšší čas si nachystat postavu do plavek. S tím vám může pomoci tento lahodný detoxikační nápoj, k jehož přípravě potřebujete jen pár snadno dostupných ingrediencí.
1. KROK

Citrony dejte do mísy a zalijte je vroucí vodou. Nechejte odležet 10 až 15 minut. Mezitím omyjte jablka, zbavte je jadřinců a nakrájejte je na větší kostičky kostičky. Umístěte jablka do hrnce a vraťte se k citronům. Nasypejte na ně lžičku soli a začněte jejich slupku drhnout kartáčem, čímž z nich přírodní cestou odstraníte všechny nečistoty z obchodu.

2. KROK

Opláchněte je ve studené vodě a nakrájejte na kostičky, poté je přihoďte k jablkům do hrnce. Zalijte litrem vody a nechejte na 20 minut provařit. Mezitím si nachystejte zavařovací sklenici a dejte do ní 2 tyčinky skořice. Po dovaření sceďte koncentrát do sklenice se skořicí, tu zavřete, zabalte do utěrky a nechejte 30 minut louhovat. Poté máte hotovo.

3. KROK

Co se dávkování tohoto detoxikačního nápoje týče, můžete jej bez problémů pít každý den – vždy cca 40 minut po snídani, 60 minut po obědě a 40 minut po večeři. První účinky pocítíte již po 7 dnech. Pro co nejlepší výsledky je samozřejmě zapotřebí jeho konzumaci zkombinovat s vyváženou stravou a cvičením, aby byl 100% účinný.

4. KROK

Videopostup krok za krokem

Galerie

Co si myslíte o receptu?
5/5 (81%) 1322 hlasů
Nahlásit chybu
146 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt