Oblíbené recepty

Nemáte žádné oblíbené recepty

Užitečné odkazy

Domácí Magnum nanuky

4,3
Komentáře Komentáře
čas přípravy Příprava: 20 minut

Domácí Magnum nanuky - postup přípravy

Domácí Magnum nanuky jsou vynikajícím sladkým osvěžením při horkém letním dni. Neutrácejte zbytečně peníze a udělejte si je jednoduše doma.

Ingredience pro:
4 kusy
+ -
Kuchařka
Kuchařka: Marie Möglichová
1. KROK

Ve větší míse vyšlehejte smetanu do krémové konzistence. Za stálého míchání přidejte kondenzované mléko i vanilkovou esenci. Směs důkladně promíchejte a poté ji šlehačem znovu prošlehejte.

2. KROK

Hotovou směs na nanuky nalijte do forem na nanuky. Přes některé druhy forem je možné natáhnout potravinou fólii a zabránit tak vylití směsi. Nanuky ve formě dejte minimálně na osm hodin do mrazáku.

3. KROK

Zalijte čokoládu olejem a nechte ji rozehřát v mikrovlnné troubě. Poté směs vymíchejte dohladka. Čokoládovou polevu nalijte do sklenic a postupně v ní namočte zmražené nanuky vyndané z formy.  

4. KROK

Nanuky poté můžete posypat drcenými mandlemi a posléze je znova ponořit do polevy. pak je znovu namočit do náplně. Přebytečnou polevu vždy nechte jemným poklepáním okapat z nanuků. Poté je uchovávejte v mrazáku na talíři s pečicím papírem.  

5. KROK

Pokud máte svůj oblíbený recept na dezert či moučník, podělte se s námi o něj v naší FB skupině Dezerty, moučníky, sladké pečení: TOP recepty.

6. KROK

Videopostup krok za krokem

7. KROK

Zdroj receptu: Quiero Cupcakes

Jiřina Burdová šéfredaktorka receptů