Oblíbené recepty

Nemáte žádné oblíbené recepty

Užitečné odkazy

Míchaný zeleninový salát se sýrem feta

4,2
Komentáře Komentáře
čas přípravy Příprava: 10 minut

Míchaný zeleninový salát se sýrem feta - postup přípravy

Pokud hledáte inspiraci na zdravé a chutné jídlo, vyzkoušejte tento snadný míchaný zeleninový salát se sýrem feta. Jeho příprava vám navíc zabere jen pár minut.

Ingredience pro:
3 porce
+ -

Ingredience

Kuchařka
Kuchařka: Tereza Pěnicová
1. KROK

Nejdříve omyjte veškerou zeleninu. Z paprik vyřízněte semeníky a nakrájejte je na plátky a následně na menší kostičky. Poté je přendejte do větší mísy.

2. KROK

Okurku nejdříve oloupejte a poté ji nakrájejte na kostičky. Rajče rozkrojte napůl, zbavte ho bubáka a poté ho nakrájejte stejně jako okurku.

3. KROK

Cibuli očistěte a poté ji nakrájejte na větší kostičky. Veškerou zeleninu přendejte do mísy a lehce ji promíchejte. Poté nakrájejte na kostičky sýr feta.

4. KROK

Čerstvou petrželku nasekejte nadrobno a přidejte ji do mísy. Do jiné mísy nalijte olivový olej, přidejte do něj citrónovou šťávu a zálivku dobře promíchejte.

5. KROK

Zálivku nalijte do mísy, salát dochuťte ho solí a mletým pepřem a velmi dobře ho promíchejte. Poté ho můžete ihned servírovat.

6. KROK

Pokud máte svůj oblíbený recept ze studené kuchyně, podělte se s námi o něj v naší FB skupině Studená kuchyně: Saláty, pomazánky a další.

7. KROK

Videopostup krok za krokem

8. KROK

Zdroj receptu: Angie Cooking

Jiřina Burdová šéfredaktorka receptů