Oblíbené recepty

Nemáte žádné oblíbené recepty

Užitečné odkazy

Salát s pleteným sýrem

4,2
Komentáře Komentáře
čas přípravy Příprava: 30 minut

Salát s pleteným sýrem - postup přípravy

Tuto situaci zná každý z nás: známí nebo rodina se z ničeho nic ohlásí, že za pár hodin, nebo dokonce za půl hodiny nebo hodinu přijedou na návštěvu. Co teď? Na stůl něco položit musíte, ale nechcete jim dát jen polotovary a sušenky? Vždy existuje cesta ven. Připravte jedinečný, snadný a velmi rychlý salát podle tohoto receptu.

Ingredience pro:
6 porcí

Ingredience

Kuchařka
Kuchařka: Vlastimila Kovaříková

Sýr nakrájejte tak, abyste získali delší nudličky. Okurku nakrájejte na proužky. Vejce vařte klasicky po dobu 10 minut natvrdo, ochlaďte ho a oloupejte skořápku. Poté je nakrájejte na proužky.
Všechny další ingredience nasekejte a dejte do misky na salát. Promíchejte. Přidejte kukuřici a znovu promíchejte. Nakonec dochuťte majonézou a osolte podle své chuti.

Před podáváním připravte ještě do misky krekry a je to. Pro rodinu i přátele máte připravený domácí, zdravý a chutný salát. Nemáte doma pletený sýr? Tak to byste měli hned napravit, protože děti tento sýr miluji. A jak vidíte, můžete ho snadno využít i při přípravě hlavního chodu nebo chuťovky pro sebe i návštěvy.

Jiřina Burdová šéfredaktorka receptů