Salát s pleteným sýrem

ČAS PŘÍPRAVY
30 minut
ČAS VAŘENÍ
minut
NÁROČNOST
Snadná

Salát s pleteným sýrem - postup přípravy

Tuto situaci zná každý z nás: známí nebo rodina se z ničeho nic ohlásí, že za pár hodin, nebo dokonce za půl hodiny nebo hodinu přijedou na návštěvu. Co teď? Na stůl něco položit musíte, ale nechcete jim dát jen polotovary a sušenky? Vždy existuje cesta ven. Připravte jedinečný, snadný a velmi rychlý salát podle tohoto receptu.

Sýr nakrájejte tak, abyste získali delší nudličky. Okurku nakrájejte na proužky. Vejce vařte klasicky po dobu 10 minut natvrdo, ochlaďte ho a oloupejte skořápku. Poté je nakrájejte na proužky.
Všechny další ingredience nasekejte a dejte do misky na salát. Promíchejte. Přidejte kukuřici a znovu promíchejte. Nakonec dochuťte majonézou a osolte podle své chuti.

Před podáváním připravte ještě do misky krekry a je to. Pro rodinu i přátele máte připravený domácí, zdravý a chutný salát. Nemáte doma pletený sýr? Tak to byste měli hned napravit, protože děti tento sýr miluji. A jak vidíte, můžete ho snadno využít i při přípravě hlavního chodu nebo chuťovky pro sebe i návštěvy.

Co si myslíte o receptu?
4/5 (79%) 130 hlasů
Nahlásit chybu
93 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt