Zeleninová polévka s lososem

ČAS PŘÍPRAVY
20 minut
ČAS VAŘENÍ
20 minut
NÁROČNOST
Snadná

Zeleninová polévka s lososem - postup přípravy

Tato polévka obsahuje takové ingredience, které doslova nastartují váš metabolismus, který začne pálit tuky jako na běžícím páse. Ostatně, vyzkoušejte to sami, ať tak či tak, je velmi lahodná.
1. KROK

Očištěnou cibuli nakrájejte na drobné kostičky. Brambory oloupejte a nakrájejte je rovněž na kostky. Totéž pak udělejte i s mrkví. V rendlíku zahřejte trochu olivového oleje a nechte na něm zesklovatět cibulku. Přidejte k ní nakrájenou mrkev a pokračujte společně v restování.

2. KROK

Nakrájené brambory mezitím vložte do velkého hrnce a přidejte k nim také restovanou cibuli s mrkví i s tukem z pánve. Vše zalijte vodou, promíchejte a na sporáku přiveďte k varu. Polévku osolte a opepřete a pokračujte ve vaření dalších 15 minut.

3. KROK

Mezitím nakrájejte filet z lososa na drobné kostky a brokolici na malé kousky. Když jsou brambory a mrkev v polévce téměř měkké, přihoďte pokrájenou brokolici, na kostičky pokrájené rajče a také lososa. Ingredience promíchejte a pokračujte ve vaření dalších 5 minut, dokud lososové maso nezíská světle růžovou barvu.

4. KROK

Nasekejte nadrobno čerstvou petrželku. Do polévky přilijte smetanu, přihoďte nasekanou petrželku, nechte vše ještě minutku povařit a odstavte z ohně. Polévku nechte po dovaření chvilku odpočinout, rozdělte ji do talířů a podávejte.

5. KROK

Videopostup krok za krokem


Co si myslíte o receptu?
5/5 (82%) 167 hlasů
Nahlásit chybu
111 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt