Detoxikační nápoj z červené řepy na očistu jater

Další 1 fotografie
Další 1 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
15 minut
ČAS VAŘENÍ
0 minut
NÁROČNOST
Snadná

Detoxikační nápoj z červené řepy na očistu jater - postup přípravy

Zejména koncem roku dostávají játra pořádně zabrat. Pokud jim chcete trochu odlehčit a pomoci ke správné činnosti, připravte si tento nápoj z červené řepy, který je dokáže vyčistit za pouhé 3 dny.
1. KROK

Řapíkatý celer rozeberte a odkrojte spodní tužší části. Řapíky pak nakrájejte na proužky a vhoďte je do mixéru.

2. KROK

Dvě menší nebo jednu velkou syrovou červenou řepu oloupejte a odřízněte tuhý zbytek stopky a očištěnou bulvu nakrájejte na kostky. Je možné použít i vařenou, nicméně ta už neobsahuje tolik důležitých látek, jako právě čerstvá, proto se za ni velmi přimlouváme.

3. KROK

Pokrájený celer a řepu vsypte do mixéru, zalijte je vodou a rozmixujte na hladké pyré. Poté přilijte čerstvě vymačkanou citrónovou šťávu a nechte směs ještě chvíli mixovat. Hotový nápoj uložte v uzavíratelné nádobě do lednice.

4. KROK

Tento nápoj už za 3 dny pravidelného pití dokáže vyčistit játra od působení alkoholu, drog a jiných toxinů a nečistot, včetně nadměrného tuku.

Pijte jej 2x denně, ráno na lačno ihned po probuzení a večer předtím, než půjdete spát. Za tři dny se budete cítit jako znovuzrození.

Kromě čištění jater dokáže tento nápoj účinně snížit množství cholesterolu v cévách a umí udržet hladinu krevního cukru pod kontrolou. Také přispívá ke správné funkci imunitního systému. Mimoto vám rovněž pomůže ke ztrátě přebytečných kil.

5. KROK

Videopostup krok za krokem


Galerie

Další 1 fotografie
Další 1 fotografie
Co si myslíte o receptu?
4/5 (80%) 554 hlasů
Nahlásit chybu
85 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt