Elixír na čištění jater a cév

Další 2 fotografie
Další 2 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
5 minut
ČAS VAŘENÍ
0 minut
NÁROČNOST
Snadná

Elixír na čištění jater a cév - postup přípravy

Jednoduchá kúra z obyčejných přísad dokáže s vaším tělem zázraky. Nebude vás stát téměř nic a účinky jsou přitom téměř zázračné.
1. KROK

Petrželovou nať včetně stonků vložte do misky. Zalijte ji studenou vodou a dobře ji umyjte. Poté ji včetně stonku nakrájejte nadrobno a vsypte ji do mixéru.

Díky vysokému obsahu chlorofylu se hodí na detoxikaci jater, kromě jiného umí odstraňovat z těla těžké kovy. Mimoto obsahuje spoustu vitaminu C, díky čemuž snižuje krevní tlak, zmírňuje zápach z úst a podporuje imunitu. V lidovém lékařství je rovněž používána pro odvodnění organismu a čištění ledvin a močových cest

2. KROK

Velký stroužek česneku oloupejte a nakrájejte ho na silné plátky, které vsypte do mixéru k petrželce.

Česnek brání opotřebení jater, posiluje buněčné stěny a podporuje přirozenou detoxikační funkci těla tím, že aktivuje jaterní enzymy.

3. KROK

Vymačkejte šťávu z citrónu a přidejte ji do mixéru k ostatním surovinám.

Citrón obsahuje spoustu draslíku, který podporuje funkci srdce a svalů. Je v něm také spoustu hořčíku, který zase ocení nervové buňky. Ačkoliv je šťáva na chuť kyselá, v těle působí zásadotvorně, čímž chrání zdraví zubů, kostí i veškerých tkání.

4. KROK

Suroviny v mixéru zalijte trochou studené vody a rozmixujte je dohladka a pijte ji jednou denně ráno před snídaní.

5. KROK

Tato šťáva je součástí 27denní kúry, která se skládá z 3krát 9 dnů, mezi nimiž vždy udělejte 3 až 5 dnů pauzu. Během prvních 3 dnů pijte šťávu tak, jak je uvedeno v tomto receptu. Další 3 dny vynechejte česnek a poslední 3 dny jej opět zařaďte. Stejným způsobem postupujte i v ostatních 9denních intervalech.

6. KROK

Tuto kúru opakujte 3krát ročně. Její účinek však zaznamenáte již po prvním týdnu užívání. Mezi nimi rozpoznáte zejména zlepšení stavu pleti, vlasů a nehtů a také lepší náladu a celkový pocit na těle.

7. KROK

Videopostup krok za krokem


Galerie

Další 2 fotografie
Další 2 fotografie
Co si myslíte o receptu?
5/5 (81%) 196 hlasů
Nahlásit chybu
98 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt