Okurkový nápoj na spalování tělesného tuku

Další 0 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
25 minut
ČAS VAŘENÍ
0 minut
NÁROČNOST
Snadná

Okurkový nápoj na spalování tělesného tuku - postup přípravy

Okurky se právem řadí mezi nejoblíbenější druhy zeleniny. Nejenže vynikají svou svěží chutí, blahodárně působí také na náš organismus. Spolu se zázvorem, citrónem a mátou pak tvoří lahodný a osvěžující nápoj, který účinně rozpouští tělesný tuk.
1. KROK

Tři okurky nakládačky (můžete je nahradit 1 polní okurkou nebo zhruba půlkou hadovky) namočte do vody se dvěma lžícemi jedlé sody a nechte je máčet 15 minut. Potom je důkladně vydrbejte a a opláchněte.

2. KROK

Z okurek odřízněte oba konce. Zbytek nakrájejte na menší kousky, které vložte do mixéru. Oloupejte asi 7 cm velký kousek zázvoru a nakrájejte ho rovněž na menší kousky, které přihoďte k okurkám.

3. KROK

Přilijte čerstvě vymačkanou šťávu z jednoho celého citrónu, přihoďte jednu lžíci sušené nebo jemně nasekané čerstvé máty, vše zalijte asi půl litrem čisté vody a rozmixujte dohladka. Nejlépe si s tímto úkolem poradí smoothie mixér, zvládnete to ale i obyčejným tyčovým mixérem.

4. KROK

Výsledné pyré propasírujte přes sítko a podávejte tak často, jak jen chcete. Čím častěji, tím lépe. Jeho pravidelná konzumace zlepší hydrataci celého těla, pomůže odplavit toxické látky, čímž ozdraví vaše ledviny, játra a také pleť, vlasy a nehty. Prospěch bude mít také kardiovaskulární systém a pomáhá i při různých zánětech a revmatismu. Kromě toho nemá prakticky žádné kalorie, obsahuje spoustu vitaminů a minerálních látek a účinně rozpouští tuk.

5. KROK

Videopostup krok za krokem


Galerie

Další 0 fotografie
Co si myslíte o receptu?
4/5 (80%) 177 hlasů
Nahlásit chybu
64 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt