Oblíbené recepty

Nemáte žádné oblíbené recepty

Užitečné odkazy

Ovocné nanuky bez cukru a mléka

3,5
Komentáře Komentáře
čas přípravy Příprava: 10 minut

Ovocné nanuky bez cukru a mléka - postup přípravy

Chladivé ovocné osvěžení si doma můžete připravit z čerstvého ovoce, stačí ho jen náležitě rozmixovat s dalšími ingrediencemi. Nanuky snadno zformujete např. za pomoci papírových kelímků na espresso.

Ingredience pro:
1 porce
+ -

Nanuk z kiwi

Nanuk z jahod

Nanuk z banánu

Kuchařka
Kuchařka: Vít Lukáš
1. KROK

Nanuk z kiwi

Oloupejte všechna kiwi. Dvě dejte do mixéru s vodou a medem a umixujte do hladka. Vzniklou směs naservírujte do papírového šálku na espresso, jehož dno a stěny jste předem vyložili plátky třetího kiwi. Vložte nanukové dřívko a dejte do mrazáku zmrznout.

2. KROK

Nanuk z jahod

Očistěte jahody. Větší polovinu dejte do mixéru s trochou vody a rozmixujte do hladka. Vzniklou směs naservírujte do papírového šálku na espresso, jehož dno a stěny jste předem vyložili plátky zbylých jahod. Vložte nanukové dřívko a dejte do mrazáku zmrznout.

3. KROK

Nanuk z banánu

Banán oloupejte, větší polovinu dejte do mixéru s trochou vody a rozmixujte do hladka. Vzniklou směs naservírujte do papírového šálku na espresso, jehož dno a stěny jste předem vyložili plátky zbylého banánu. Vložte nanukové dřívko a dejte do mrazáku zmrznout.

4. KROK

Pokud máte svůj oblíbený recept na dezert či moučník, podělte se s námi o něj v naší FB skupině Dezerty, moučníky, sladké pečení: TOP recepty.

5. KROK

Videopostup krok za krokem

6. KROK

Zdroj receptu: Schnelle Rezepte

Jiřina Burdová šéfredaktorka receptů