Zázvorový nápoj na hubnutí a posílení imunity

Další 1 fotografie
Další 1 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
5 minut
ČAS VAŘENÍ
0 minut
NÁROČNOST
Snadná

Zázvorový nápoj na hubnutí a posílení imunity - postup přípravy

Tento nápoj ze dvou jednoduchých přísad je dokonalým elixírem zdraví a vitality. Nejenže posílí váš imunitní systém a ochrání vás tak před různými virózami a dalšími chorobami, ale také podpoří metabolismus a spalování tuků. Jedná se tak o velmi účinný nápoj na hubnutí.
1. KROK

Odkrojte asi 5 centimetrů dlouhý kousek zázvorového kořenu a oloupejte z něho slupku. Očištěnou dužninu pak nakrájejte na malé kousky, které vsypte do mixéru, zalijte je studenou vodou a dobře promixujte.

Rozmixovaný zázvor slijte přes sítko, abyste se zbavili hrubých kousků, které pak lžičkou ještě co nejlépe vymačkejte.

2. KROK

Citróny vložte do misky z varného materiálu, zasypejte je jedlou sodou a zalijte vroucí vodou. Když voda mírně zchladne, kůru citrónů důkladně umyjte a vydrhněte a poté je opláchněte pod proudem vody.

Tímto procesem kůru zbavíte většiny pozůstatků pesticidů a dalších chemických látek, které byly použity při jejich pěstování a které by při vymačkávání citrónů mohly snadno kontaminovat léčivý nápoj jedovatými látkami. Pokud používáte plody v BIO kvalitě, tento krok můžete přeskočit.

3. KROK

Očištěné citróny rozkrojte napůl a vymačkejte z nich šťávu, kterou přilijte do zázvorové šťávy. Směs dobře promíchejte a pijte ji každé ráno pro podporu funkce svého imunitního systému a pro nastartování metabolismu.

4. KROK

Videopostup krok za krokem


Galerie

Další 1 fotografie
Další 1 fotografie
Co si myslíte o receptu?
4/5 (80%) 1514 hlasů
Nahlásit chybu
90 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt