Borůvkové smoothie s vločkami a jogurtem na detox i hubnutí

ČAS PŘÍPRAVY
15 minut
ČAS VAŘENÍ
minut
NÁROČNOST
Snadná

Borůvkové smoothie s vločkami a jogurtem na detox i hubnutí - postup přípravy

Toto lahodné smoothie z pár základních a velmi lahodných ingrediencí splní hned několik funkcí naráz. Jakožto chutná snídaně vás zasytí na celé dopoledne a dodá vám spoustu důležitých vitaminů a minerálních látek, obsažená vláknina a antioxidanty z borůvek navíc pomohou vyčistit vaše tělo od toxických látek a různých nečistot, čímž vám pomohou udržet krásu i pevné zdraví.
1. KROK

Do misky odměřte tři polévkové lžíce ovesných vloček a zalijte je vroucí vodou tak, aby hladina dosahovala asi 2 cm nad povrch vloček. Promíchejte je a nechte 10 minut stát. Poté vodu slijte přes sítko a nechte vločky okapat.

2. KROK

Nasáklé vločky vyklopte do mixéru, přidejte k nim bílý jogurt a 100 gramů borůvek. Vše zalijte mlékem, ať už kravským, anebo jakýmkoliv mlékem rostlinného původu, přidejte lžíci bio medu a vše rozmixujte dohladka.

3. KROK

Tento koktejl si dopřejte každý den, abyste odlehčili svému trávení a vyčistili střeva. To vám v důsledku pomůže k lepší imunitě, krásnější pleti, nehtům a vlasům i ke shození až 10 nadbytečných kilogramů.

4. KROK

Videopostup krok za krokem


Galerie

Co si myslíte o receptu?
5/5 (81%) 309 hlasů
Nahlásit chybu
139 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt