Nadýchaný koláč s příchutí tiramisu, který připravíte během chvilky

Další 0 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
20 minut
ČAS VAŘENÍ
40 minut
NÁROČNOST
Snadná

Nadýchaný koláč s příchutí tiramisu, který připravíte během chvilky - postup přípravy

Tiramisu je velmi oblíbený italský dezert, který miluje mnoho lidí po celém světě. Skvělou zprávou je, že si ho můžete připravit ve vlastní kuchyni a dokonce ve tvaru klasické bábovky, kterou všichni velmi dobře známe. A ještě lepší zprávou je, že je příprava velmi jednoduchá a zvládne ji úplně každý. Budete potřebovat jen základní suroviny a trochu času.

Vejce rozklepněte do mísy a přidejte cukr. Vmíchejte olej, mascarpone a dobře promíchejte. Ke konci přidejte mouku smíchanou s práškem do pečiva. Formu na bábovku vymažte máslem a vysypejte strouhankou.




Nalijte do formy polovinu těsta. Zbylé těsto smíchejte s rozpuštěnou kávou, kakaovým práškem a rumovou esencí. Nalijte do formy na bílé těsto.

Formu vložte do předehřáté trouby na 180 stupňů Celsia a pečte po dobu 40 minut. Na konci proveďte test párátkem, abyste měli jistotu, že je dezert skutečně upečený. Nechte formu vychladnout a poté z ní vyklepněte dokonalý dezert.

Horní část můžete posypat moučkovým cukrem nebo kakaem. Věřte, že se jedná o nejlepší dezert pro všechny návštěvy, ale skvěle se hodí také během víkendu jako snídaně nebo svačinka pro rodinu. Chutnat bude nejlépe ke kávě nebo čaji.

Přejeme dobrou chuť a příjemné chvilky s rodinou a přáteli!

Galerie

Další 0 fotografie
Co si myslíte o receptu?
5/5 (81%) 659 hlasů
Nahlásit chybu
99 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt