Pizza z toustového chleba

Další 2 fotografie
Další 2 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
30 minut
ČAS VAŘENÍ
10 minut
NÁROČNOST
Snadná

Pizza z toustového chleba - postup přípravy

Nemáte času nazbyt, avšak potřebujete připravit večeři pro svou rodinu? Pak vsaďte na rychlou pizzu z toustového chleba. I když se jedná o jakousi alternativu, určitě si pokrm zamilujete. Hodí se ostatně i na svačinu do práce!

Začněte tím, že si na plech s pečícím papírem vyskládáte plátky toustového chleba. Poté si v misce rozmíchejte sladký kečup, mletý pepř, sůl, sušený tymián, olivový olej a směsí pečivo rovnoměrně potřete. Následně si nahrubo nastrouhejte mozzarellu a trochou posypte povrch toustů.
Dokončování rychlé pizzy z toustového chleba a její zapékání

Svou rychlou pizzu ještě obložte oblíbenými ingrediencemi. Hodit se budou plátky uzené klobásky a vařená kukuřice. Povrch pak znovu zasypte strouhanou mozzarellou a dejte vše zapékat do předehřáté trouby na cca 200 °C po dobu deseti minut.

Servírování rychlé pizzy z toustového chleba

Rychlou pizzu z toustů podávejte ihned po dopečení. Hodit se k ní bude i osvěžující salát z rukoly, polníčku a rajčat. Přejeme vám dobrou chuť.

Různé možnosti dochucení rychlé pizzy

Pokud máte rádi intenzivnější chutě, můžete do sladkého kečupu přidat i jeden stroužek prolisovaného česneku anebo mleté chilli. Hodit se budou i jiné bylinky, jako například sušená bazalka, sušené oregano anebo petržel.

Kromě klobásy lze použít na pizzu i plátky šunkového salámu. Mozzarellu pak perfektně nahradí i nahrubo strouhaný čedar, eidam i gouda. V případě, že máte v oblibě spíš zeleninu, použijte na oblohu i rajčata, papriky a podobně.

Video postup krok za krokem

Galerie

Další 2 fotografie
Další 2 fotografie
Co si myslíte o receptu?
4/5 (80%) 508 hlasů
Nahlásit chybu
83 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt