Přírodní protizánětlivý nápoj

Další 0 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
10 minut
ČAS VAŘENÍ
10 minut
NÁROČNOST
Snadná

Přírodní protizánětlivý nápoj - postup přípravy

Každého jednou za čas potká problém v podobě zánětu v těle, který je nepříjemný snad ve všech ohledech, a to hlavně kvůli svým projevům. S tímto nápojem se jím ovšem nebudete trápit dlouho, pomůže vám zpátky na nohy.
1. KROK

Jablko zbavte jádřince a stopek a nakrájejte ho na menší kostky. Ty pak dejte do mixéru. Mrkev důkladně omyjte, oloupejte a nakrájejte ji na kolečka, přihoďte ji k jablku. Předvařenou červenou řepu nakrájejte je na menší kousky a přidejte je do mixéru. Zázvor oloupejte a vhoďte k ostatním surovinám do mixéru. Nyní vše dohromady rozmixujte do hustého pyré.

2. KROK

Postupně během tohoto procesu do mixéru přilévejte vodu. Hotový nápoj nalijte do sklenice, na jednu sklenici vždy přijde kousek citronu při podávání. Nápoj pijte po dobu několika dnů, dokud se váš zdravotní stav nejlepší. Pijte ho vždy čerstvý, nepřipravujte si ho do zásoby.

3. KROK

Jablka pomáhají snížit zánět tím, že posiluji střevní mikrobiom. Mrkev je díky vysokému obsahu betakarotenu silným antioxidantem a zároveň je bohatá na vitamín A. Červená řepa je bohatá na vlákninu a pomůže vašemu tělu i díky obsahu aminokyselin. Zázvor i citron jsou antioxidanty. Spojení všech těchto surovin v nápoji zajistí rychlejší vyplavení toxinů z vašeho těla, a tak i rychlejší uzdravení.

4. KROK

Videopostup krok za krokem

Galerie

Další 0 fotografie
Co si myslíte o receptu?
4/5 (80%) 367 hlasů
Nahlásit chybu
70 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt