Zapečený chléb se šunkou a sýrem

Další 0 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
10 minut
ČAS VAŘENÍ
20 minut
NÁROČNOST
Snadná

Zapečený chléb se šunkou a sýrem - postup přípravy

Tento pokrm se řadí mezi rozpočtové rychlovky, které jsou ale k nezaplacení tehdy, když je zapotřebí rychle, chutně a levně nakrmit rodinu. Příprava je založená na polotovarech a hotových produktech, které stačí naskládat na sebe a zapéct v troubě.
1. KROK

Připravte si obdélníkový pekáč nebo zapékací misku o rozměrech 30 x 20 cm a na dno rozetřete trochu hotové rajčatové omáčky. Na ni vyskládejte souvislou vrstvu z plátků toustového chleba a ten potřete po celé ploše majonézou. Skvěle se hodí také tvaroh. Poté na ně vyskládejte vrstvu šunky, na ni plátky sýra a ty opět potřete rajčatovou omáčkou.

2. KROK

Rajčata nakrájejte na tenké kulaté plátky, které vyskládejte na vrstvu rajčatové omáčky a mezi ně rovnoměrně rozmístěte na kroužky nakrájené zelené olivy. Poté opět vyskládejte vrstvu chleba, který potřete majonézou. Na ni přijde opět rajčatová omáčka, vrstva šunky a nakonec sýr.

3. KROK

Na sýr vyskládejte plátky rajčat, zasypejte je sušeným oreganem a vložte vše do trouby rozehřáté na teplotu 180 °C péct po dobu 20 minut. Upečenou dobrotu nakrájejte na porce a podávejte.

4. KROK

Videopostup krok za krokem


Galerie

Další 0 fotografie
Co si myslíte o receptu?
4/5 (80%) 1880 hlasů
Nahlásit chybu
72 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt