15 receptů na domácí pečivo: Poctivé chleby, rohlíky a veky k večeři i na chlebíčky a jednohubky

S následujícími recepty se vám už nestane, že byste si na snídani nemohli dopřát čerstvé pečivo. A co víc, připravíte-li si některý z následujících receptů o Vánocích, můžete si být jistí, že zažijete tu pravou hřejivou vánoční atmosféru plnou nádherných vůní.

i Zdroj: iStock 15 receptů na domácí pečivo: Poctivé chleby, rohlíky a veky k večeři i na chlebíčky a jednohubky

Přeneste vůni své oblíbené pekárny k sobě domů díky následujícím receptům. A pokud s pečením teprve začínáte, můžeme vás ujistit, že se není čeho bát. Recepty jsou jednoduché a koncipované tak, aby je zvládl s trochou snahy každý.
Recepty na chleby

Pokud jste připraveni zvýšit své pekařské dovednosti, prozkoumejte následující recepty na chleby. Otevřou vám brány k zajímavým chutím s použitím ingrediencí, jako je výrazný česnek, jemný olivový olej, klasický kmín nebo originální pivo.

Recepty na rohlíky

Rohlíky vždy patřily a budou patřit na stůl českých domácností. Ať už milujete rohlíky k snídani nebo z nich chcete vytvořit jednohubky na nějakou slavnost, v receptech níže najdete postupy k přípravě těch nejzajímavějších variací. Každý z nich je svým způsobem originální, například díky přídavku sádla nebo použitím mléka či podmáslí.

Recepty na veky

Pokud pořádáte oslavu a chcete se před svými hosty opravdu vytáhnout, nestačí připravit jen skvělou pomazánku. Vyrazte svým blízkým dech tím, že upečete vlastní veku na chlebíčky, která bude chutnat opravdu jedinečně. Ať už vyzkoušíte klasický recept na domácí veku nebo kynutou máslovou veku, můžete si být jistí, že se dočkáte ovací.

Pokud rádi pečete, přidejte se do naší FB skupiny Dezerty, moučníky, sladké pečení: TOP recepty.

Zdroje: Autorský článek

Jaké domácí pečivo nejraději pečete?