Čokoládové kostky s ořechovou náplní

Další 0 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
90 minut
ČAS VAŘENÍ
10 minut
NÁROČNOST
Snadná

Čokoládové kostky s ořechovou náplní - postup přípravy

Přichází léto a s ním i teploty, kdy oceníte jakoukoliv možnost se zchladit něčím lahodným a snadno připraveným. Přesně tyto podmínky splňují čokoládové kostky plněné lehkým ořechovým krémem.
1. KROK

Nalámejte čokoládu do misky a nechejte ji rozpustit ve vodní lázni. Ještě za horka k ní přilijte rostlinný olej a důkladně ji promíchejte. Nachystejte si formičky na led a čokoládu do nich nalijte vždy tak, aby byla rovnoměrně rozprostřena po všech okrajích. Dejte ji na deset minut do mrazáku.

2. KROK

Nyní můžete připravit náplň. Do větší mísy dejte tvaroh a máslo a obojí promixujte. Následně do ní přilijte med či jiné sladidlo a opět dále mixujte. Do menší mističky dejte kávu, přilijte k ní mléko a směs promíchejte lžičkou. Poté ji přilijte ke krému a znovu jej promixujte. Ořechy nasekejte nadrobno a přimíchejte je do krému.

3. KROK

Hotový krém naneste do formiček se ztuhlou čokoládou. Dejte je na hodinu do mrazáku a poté je potřete rozpuštěnou čokoládou, která vám zbyla. Nechejte kostky na posledních 10 minut v mrazáku a můžete je podávat, dobrou chuť!

4. KROK

Videopostup krok za krokem

Galerie

Další 0 fotografie
Co si myslíte o receptu?
4/5 (80%) 483 hlasů
Nahlásit chybu
101 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty