Oblíbené recepty

Nemáte žádné oblíbené recepty

Užitečné odkazy

Jednoduchý Oreo cheesecake

4,4
Komentáře Komentáře
čas přípravy Příprava: 15 minut

Jednoduchý Oreo cheesecake - postup přípravy

Oreo sušenky jsou již několik let na trhu a i díky jejich ikonické reklamě je mnoho dětí a dospělých miluje. Nyní máte možnost jejich chuť povýšit ještě na lepší úroveň a udělat si z nich chutný a originální dezert, který ani nemusíte péct.

Ingredience pro:
1 porce

Základ

Oreo krém

Kuchařka
Kuchařka: Nela Maloňková
1. KROK

Oreo sušenky nalámejte do hluboké nádoby a rozmixujte je. Poté je dejte do větší misky a přilijte k nim rozpuštěné máslo. Důkladně ho se sušenkami promíchejte lžicí a formu (20×20 cm) vystelte pečicím papírem. Základ dezertu do ní naneste a důkladně ho zarovnejte lžicí.

2. KROK

Poté dejte formu do lednice alespoň na 10 minut. Mezitím připravte krém. Do větší mísy dejte smetanový sýr, cukr krystal, vanilkový cukr a vše důkladně prošlehejte. Poté do mísy nalijte smetanu ke šlehání a ve šlehání pokračujte. Nakonec do krému nalámejte alespoň 8 Oreo sušenek (dle chuti můžete přidat i více).

3. KROK

Nyní už jen promíchejte stěrkou. Hotový krém naneste na základ do formy a libovolně dozdobte posypáním Oreo sušenkami. Dezert dejte alespoň na 4 hodiny do lednice a poté ho můžete podávat. Dobrou chuť!

4. KROK

Videopostup krok za krokem

Jiřina Burdová šéfredaktorka receptů