Oblíbené recepty

Nemáte žádné oblíbené recepty

Užitečné odkazy

Smažené kuřecí závitky s originální náplní

5,0
Komentáře Komentáře
čas přípravy Příprava: 15 minut
čas vaření Vaření: 15 minut

Smažené kuřecí závitky s originální náplní - postup přípravy

Tyto smažené kuřecí závitky se sýrovou náplní vás dostanou svou chutí i lákavým vzhledem, pokud tak plánujete oslavu narozenin, rozhodně je zařaďte do rautu. Jsou připravené vcukuletu a povedou se vám na první pokus.

Ingredience pro:
1 porce

Ingredience

Kuchařka
Kuchařka: Nela Maloňková
1. KROK

Do větší mísy rozklepněte všechna vejce a přidejte k nim sůl, mletý černý pepř a důkladně je promíchejte metličkou. Kuřecí prsa nakrájejte na tenké plátky, zabalte je do potravinářské fólie a naklepejte je. Cuketu a sýr čedar nastrouhejte nadrobno, do větší mísy dejte tavený sýr a rozmělněte ho vidličkou. Poté k němu přidejte strouhanou cuketu, strouhaný sýr čedar, mletý černý pepř, sůl a vše důkladně promíchejte.

2. KROK

Naneste náplň na naklepaná kuřecí prsa a rozetřete ji do všech stran. Následně prso srolujte z delší strany a rozkrojte ho na poloviny. Nachystejte si další mísu a nasypejte do ní mouku. Obalte kuřecí rolky v rozmíchaných vejcích, v hladké mouce a poté znovu ve vejcích. Na pánvi rozpalte rostlinný olej a rolky na něm rovnoměrně osmažte ze všech stran. Poté máte hotovo a můžete je podávat, dobrou chuť!

3. KROK

Videopostup krok za krokem

Jiřina Burdová šéfredaktorka receptů