Nepečená kokosová roláda „Bounty“

Další 3 fotografie
Další 3 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
30 minut
ČAS VAŘENÍ
minut
NÁROČNOST
Snadná

Nepečená kokosová roláda „Bounty“ - postup přípravy

Pakliže vaše děti milují kokosové tyčinky Bounty, budou jistě nadšené z tohoto nepečeného zákusku. Připravte pro ně roládu, která předčí všechny kupované produkty. Dezert budete mít připravený během několika málo minut. Inspirujte se tímto skvělým receptem.

Nejprve si vložte mléčné sušenky do mixéru a rozdrťte je na jemný prášek.
Pak je v míse smíchejte spolu s kakaovým práškem, moučkovým cukrem a teplou vodou. Vypracovat byste měli homogenní měkké těsto.

Nyní se pusťte do přípravy náplně. V misce si vyšlehejte do pěny máslo s moučkovým cukrem, pak přisypte i kokos.

V další fázi si sušenkové těsto vyválejte na potravinové fólii do plátu, na něj pak navrstvěte kokosový krém a na závěr pečlivě zarolujte.

Dezert posléze dejte chladit v potravinové fólii do ledničky. Po několika hodinách jej vyjměte a nakrájejte na stejně široké plátky.

Podávejte například s šálkem teplého kakaa, nebo s čajem. Dospělí k zákusku uvítají dobré espresso. Přejeme vám dobrou chuť.

Tipy na závěrPokud chcete svou nepečenou roládu „Bounty“ zdokonalit, můžete ji po vytvoření ještě přelít čokoládovou polevou a zasypat zbylým kokosem. K podávání se pak bude hodit klidně i kokosová nebo čokoládová zmrzlina a čerstvé ovoce, jako jsou jahody, borůvky, maliny, nebo meruňky.

Intenzivnější chuti krému pak docílíte tehdy, když si vymícháte šlehačku s moučkovým cukrem a přidáte kokosové vločky. Tato kombinace je sice o něco tučnější, ale rozhodně je božská, přesvědčte se sami. Děti se budou moct po dezertu utlouct.

Galerie

Další 3 fotografie
Další 3 fotografie
Co si myslíte o receptu?
4/5 (80%) 345 hlasů
Nahlásit chybu
147 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt