Přírodní prostředek na pročištění a ozdravení střev

Další 1 fotografie
Další 1 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
10 minut
ČAS VAŘENÍ
3 minut
NÁROČNOST
Snadná

Přírodní prostředek na pročištění a ozdravení střev - postup přípravy

Ruku na srdce, kdo z nás doopravdy precizně dodržuje zásady zdravého stravování a životního stylu! Veškeré nestřídmosti i nedostatečný pohyb se pak projevují nepřiměřeně „zaneřáděnými“ střevy, což má důsledky jak pro naše trávení a váhu, tak i pro činnost imunitního systému, vzhled pleti a vlasů až po psychickou pohodu. Není proto od věci je čas od času pročistit.
1. KROK

Přiveďte k varu sklenici vody a ihned do ní vsypte jednu polévkovou lžíci semínek. Nechte 10 minut louhovat a poté nálev slijte přes sítko. Do nápoje vymačkejte polovinu citrónu a dobře promíchejte.

2. KROK

Lněné semínko má schopnost regenerovat střevní sliznici a díky obsažené vláknině i stav mikroflóry. Spolu se zásaditým působením citrónové šťávy tvoří nejlepší kombinaci pro detoxikaci tlustého střeva a obnovení jeho přirozené funkce.

3. KROK

Výsledný nápoj užívejte 2krát denně, a to 30 minut před snídaní a 30 minut před večeří. V této kúře pokračujte podle potřeby několik dní v kuse. Přesný čas závisí na stavu vašeho zažívacího systému, a proto se řiďte vlastním pocitem.

4. KROK

Důležité je však dbát na dostatečný pitný režim, který jednak pomůže při pročištění střev a jednak pomůže udržovat vaše tělo hydratované, neboť při působení této kúry dojde k vyššímu výdeji vody z těla. Pozor dejte také v případě, že trpíte alergií na některou ze složek tohoto nápoje.

5. KROK

Videopostup krok za krokem


Galerie

Další 1 fotografie
Další 1 fotografie
Co si myslíte o receptu?
5/5 (82%) 249 hlasů
Nahlásit chybu
74 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt