Oblíbené recepty

Nemáte žádné oblíbené recepty

Užitečné odkazy

Citrónový nápoj na spalování břišního tuku

4,3
Komentáře Komentáře
čas přípravy Příprava: 10 minut
čas vaření Vaření: 15 minut

Citrónový nápoj na spalování břišního tuku - postup přípravy

K tomu, abyste se zbavili tukových polštářů ze svého břicha, vám pomůže unikátní elixír z pouhých 3 ingrediencí, které najdete téměř v každé kuchyni. Vyzkoušejte ho a nedáte na něj dopustit, výsledky totiž zaznamenáte už po prvním týdnu pravidelného užívání, a to i bez cvičení či zvláštní diety.

Ingredience pro:
1 dávka
+ -

Ingredience

Kuchařka
Kuchařka: Jitka Hemelíková
1. KROK

Oloupejte dva citróny. Kůru nakrájejte na na menší kousky a dužninu rozkrájejte na kostky. Oloupejte pět stroužků česneku a asi deseticentimetrový kousek zázvorového kořenu, který následně rozkrájejte rovněž na menší kousky.

 

2. KROK

Poznámka: Používejte výhradně BIO citróny. Vzhledem k tomu, že kůru budete ještě vařit, je důležité, aby neobsahovala žádné pesticidy či jiné chemické látky, které by vám spíše uškodily, nežli pomohly.

3. KROK

Citrónovou kůru vložte do hrnce a přidejte k ní nasekaný zázvor a stroužky česneku. Vše zalijte asi 8 hrnky pitné vody, rendlík přiklopte pokličkou a přiveďte směs k varu. Nechte ji probublávat asi 10 až 15 minut, odstavte ji ze sporáku a nechte zchladnout.

4. KROK

Když je nálev alespoň vlažný, slijte ho přes cedník a povařený zázvor a česnek vsypte do mixéru spolu s pokrájenými citróny. Vyvařenou citrónovou kůru můžete vyhodit. Ingredience v mixéru zalijte scezeným výluhem a rozmixujte vše dohladka.

5. KROK

Výsledné pyré slijte přes sítko a lžičkou odstraňte pěnu, která se utvořila na hladině směsi. Zázračný nápoj na hubnutí je hotov. Pokud chcete, můžete jej přisladit lžičkou medu.

 

6. KROK

Nápoj užívejte na lačný žaludek ráno před snídaní a večer před tím, než ulehnete do postele.

7. KROK

Pokud máte svůj oblíbený rychlý recept, podělte se s námi o něj v naší FB skupině Rychlé mňamky: Recepty do 15 minut.

8. KROK

Videopostup krok za krokem

9. KROK
Jiřina Burdová šéfredaktorka receptů