Rajčata nikdy nechutnala lépe a nevypadala tak luxusně

Další 3 fotografie
Další 3 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
30 minut
ČAS VAŘENÍ
minut
NÁROČNOST
Snadná

Rajčata nikdy nechutnala lépe a nevypadala tak luxusně - postup přípravy

Myslíte, že vám pár rajčat nestačí na přípravu nádherného a slavnostního pokrmu, který si všichni zamilují a budou o něm dlouho mluvit? Velký omyl. Potřebujete jen spolehlivý recept, se kterým dosáhnete svého cíle a nečekaného úspěchu. Navíc je to tak jednoduché a rychlé, že jej můžete připravovat klidně každý den, když vám bude skutečně chutnat. Podívejme se na to. Uvidíte, že to zvládnete a pohoštění budete mít hotové během pár minut.

Smetanový sýr, zakysanou smetanu, jemně nasekaný kopr, prolisovaný česnek, sůl a mletý černý pepř podle chuti vložte do misky. Velmi dobře promíchejte.
Následně si můžete připravit zeleninu. Papriku a okurku nakrájejte najemno.

Rajčata nakrájejte na plátky. Dejte pod ně papírové ručníky nebo ubrousky, aby lehce nasákly přebytečnou šťávu z rajčat.

Nyní můžete vše zkompletovat dohromady. Na plátky rajčat naneste sýrovou směs a rovnoměrně ji rozmažte. Poté přidejte na kostičky nakrájenou papriku a okurky.

Nakonec vše můžete ozdobit nasekaným koprem, který pokrmu dodá zcela jedinečnou a mnohem výraznější chuť. Pokud chcete dosáhnout ještě bohatší chuti, můžete vyzkoušet ochucený smetanový sýr (například se sušenými rajčaty nebo italskými bylinkami). Vyzkoušet ale můžete také jiné koření, anebo jinou zeleninu. Přejeme dobrou chuť.

Galerie

Další 3 fotografie
Další 3 fotografie
Co si myslíte o receptu?
4/5 (79%) 232 hlasů
Nahlásit chybu
118 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt