23 receptů na nepečené cukroví: Tyčinky, pralinky, kuličky a další

Důvodů, proč se o svátcích lidé vyhýbají troubě, může být mnoho, ale to ještě není důvod nepochutnat si na sladkém cukroví. Ať už je konkrétně váš důvod jakýkoliv, máme pro vás 23 receptů na nepečené cukroví, díky kterým uspokojíte své mlsné jazýčky.

i Zdroj: Depositphotos 23 receptů na nepečené cukroví: Tyčinky, pralinky, kuličky a další

Proč vyzkoušet nepečené cukroví? Zkrátka proto, že jej připravíte rychle a jednoduše. Recepty na cukroví bez použití trouby uvítají také začínající kuchaři, kteří si s ní zatím příliš nerozumí. Pečení v troubě totiž může být občas výzvou i pro ty nejzkušenější pekaře.
Proč vyzkoušet následující recepty

Vybrali jsme pro vás recepty plné vánočních ingrediencí, jako jsou ořechy, datle, kokos nebo čokoláda. Datle je možné použít jako přírodní sladidlo, díky kterému můžete minimalizovat použití cukru ve svých pokrmech nebo cukr vynechat úplně. Mletými ořechy naopak lze nahradit mouku, která může být pro někoho těžce stravitelná. Ořechy navíc působí blahodárně na vzhled a zdraví pokožky.

Vyzkoušejte některý z následujících receptů na nepečené cukroví a vyrazte svým chuťovým buňkám dech.

Unikl vám náš vánoční speciál? Odkaz na 1. díl najdete ZDE, 2. díl ZDE a 3. díl ZDE.

Pokud máte svůj oblíbený recept na dezert, moučník či cukroví, podělte se s námi o něj v naší FB skupině Dezerty, moučníky, sladké pečení: TOP recepty.

Zdroje: Autorský článek

Jaké nepečené cukroví je vaše nejoblíbenější?