Orientální chléb na pánvi s bramborami a sýrem

Další 0 fotografie
ČAS PŘÍPRAVY
30 minut
ČAS VAŘENÍ
15 minut
NÁROČNOST
Snadná

Orientální chléb na pánvi s bramborami a sýrem - postup přípravy

Pokud máte doma 2 brambory, sýr a pár základních surovin ze spíže, můžete si snadno připravit orientální plněný chléb, který se hodí jak na večeři, tak jako chuťovka např. na oslavu nebo k televizi. Díky tomu, že se peče na pánvi, je navíc velmi rychle hotový.
1. KROK

Do mísy dejte všechny ingredience na těsto a zpracujte rukou, aby bylo hladké a nelepilo se. Těsto zabalte do fólie a dejte ho na hodinu do lednice.

2. KROK

Uvařte brambory do měkka a rozšťouchejte je šťouchadlem na brambory. Přimíchejte k nim majonézu. Sýr si nastrouhejte na hrubém struhadle.

3. KROK

Z těsta vyválejte kruhovou placku. Doprostřed dejte polovinu sýra, ale nechte dostatečné široké okraje. Na vrstvu sýra rozložte bramborovou směs a na ni pak zbytek sýra. Okraje nahoře spojte prsty. Placku dejte spojem dolů, zploštěte ji rukou a trochu rozválejte válečkem na těsto na velikost pánve.

4. KROK

Pánev vymažte olejem a dejte na sporák na střední teplotu. Dejte na ni připravenou placku a smažte ji, dokud není zespod dozlatova. Poté vršek placky potřete olejem, obraťte ji a opět smažte dozlatova. Podávejte ještě teplé.

5. KROK

Videopostup krok za krokem

Galerie

Další 0 fotografie
Co si myslíte o receptu?
5/5 (81%) 185 hlasů
Nahlásit chybu
96 lidí právě čte
Zobrazit další recepty
Chci dostávat tajné recepty na e-mail zdarma

Cukroví

Polévky

Pomazánky

Předkrmy

Přílohy

Saláty

- iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt - iBILLBOARD_asyn_code_site_27073_section_1.txt